NarBulut Yedekleme

NarBulut Yedekleme

NarBulut Yedekleme

Dosya sürümleri; Önemli verilerinizde çalışmak artık çok rahat. Nar bulut uygulaması ile dosyalarınızın tüm geçmişi kayıt altında. Kayıt altına aldığınız dosyalarınızın yedeğini almadan, hata durumlarında kolayca geri dönebilir ve dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Silinen dosyalarınız için üzülmenize gerek yok. Saniyeler  içinde dosyalarınıza Nar Bulut uygulamasıyla kolayca erişebilirsiniz.

 

  • Anlık Yedekleme
  • Sınırsız Klasör Ekleme
  • Beyaz / Kara Liste
  • Versiyon Takibi
  • Klasör Geri Yükleme
  • Uzaktan Yönetim

 

Verilerinizi güvende tutun

Verileriniz Nar Bulut’ta güvende. Cryptolocker ile şifrelenen dosyalarınızı saniyeler içinde geri alın. Çalınan bilgisayarınızdaki verilere  saniyeler içinde ulaşın. Bozulan harddiskinize veri kurtarma için yüksek maliyetler ödemeyin. Önemli çalışmalarınızda bozulan dosyalar işinize  engel olmasın. Tüm veri kayıplarınızı Nar Bulut ile anında kurtarın.

       

 

20 GB'den başlayan esnek paketler

Nar Bulut başlangıç paketi olarak 100GB’lık depolama alanı sunuyor. İhtiyacınıza göre istediğiniz anda Nar Bulut panelden depolama alanınızı kolay bir şekilde artırabilirsiniz. Nar Bulut ile donanım yatırımı yapmadan ihtiyaç duyduğunuz kadar depolama alanına  sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre çözümler

Şirketinizin ihtiyacına göre, verilerinizi Nar Bulut veri merkezinde saklayabileceğiniz gibi, firmanızın kendi depolama cihazlarında da saklayabilirsiniz. Verilerinizin şirket dışında bulunmasını istemiyorsanız, Nar Bulut sistemini firmanıza da kurabilirsiniz. Dağınık yapıdaki şubelerinizin veya personellerinizin verilerini tek bir merkezde toplayabilirsiniz.

      

Sql verileriniz bulutta

Uygulamalarınızın SQL datalarını bulutta saklayabilirsiniz. Kolay kurulum ve konfigürasyonla SQL datalarınızı olası felaket senaryolarına karşı bulutta saklayabilirsiniz. Nar bulut ile yedekleme aralığı belirleyerek, değişen datalarınızı buluta gönderip veri kaybını engelleyebilirsiniz.

Dosyalarınızı kolayca paylaşın

Alıcılar Nar Bulut kullanıcısı olmasa bile, paylaşılan bağlantıları kullanarak şirket dışındaki kişilere dosyaları veya klasörleri anında gönderin. Dosyaların paylaşımında son kullanma tarihi seçebilir ve erişebilecek kullanıcıları kısıtlayabilirsiniz.